Послуги

Порізка металопрокату

Абразивне різання

Абразивна різання є одним з найбільш ефективних і доступних способів отримання заготовок необхідного розміру. Широкому поширенню відрізки заготовок з використанням відрізних кругів сприяє доступність інструменту, висока продуктивність операції, можливість різати заготовки з практично будь-якого матеріалу не вимагаючи спеціальних умов і при будь-якій температурі.
Абразивне різання

Плазмове різання

В основі процедури лежить обробка металевої поверхні струменем плазми, а не різцем. 
Простий розкрій металу плазмою здійснюється компанією нашими працівниками в найкоротші терміни. Устаткування, на якому відбувається процес порізки, працює бездоганно, по чітко заданим критеріям. 

Плазмове різання

Стрічкове різання

Стрічкопильне різання металу широко використовують в приватних і промислових цілях. Така технологія дозволяє обробляти як сортовий металопрокат, так і заготівки із суцільним перерізом, незалежно від жорсткості матеріалу. Замовити послуги різання на верстатах зі стрічковою пилкою можна в нас на виробництві.
Стрічкове різання

Гільйотинне різання

Наші фахівці застосовують спеціальне обладнання для різання металу за допомогою гільйотини. Розглянемо основні елементи конструкції для виконання рубки: рушійний привід, робоча зона, притискна балка. Порізка гільйотиною ідеально підходить для обробки товстого металевого листа. Кріплення заготовки забезпечується за рахунок притискної балки, яка фіксує положення листового прокату.
Гільйотинне різання

Працюємо з 9:00 до 18:00 з понеділка до п’ятниці.

Адреса:

46011 м. Тернопіль, 
вул. Гайова, 56А

Телефони:

директор 098-70-99-664
головний інженер 097-625-09-34