Послуги

Зварювання

Аргонне зварювання
Зварка аргоном - це вид зварювання, який використовується для складних важкоплавних металів. Також для досягнення більш естетичного вигляду в деталях, які виготовляються.
Аргонове зварювання застосовують для з'єднання легованих сталей або кольорових металів. У зв'язку із застосуванням в якості захисної атмосфери газу аргону, в народі такий тип зварювальних робіт називають аргонной зварюванням.

Аргонне зварювання

Напівавтоматичне зварювання
Напівавтоматичне зварювання - процес зварювання, при якому електродний дріт подається з постійною швидкістю в зону зварювання і одночасно в цю ж зону надходить вуглекислий газ, аргон або інший газ, який забезпечує захист розплавленого або нагрітого електродного та основного металів від шкідливого впливу навколишнього повітря. Напівавтоматичне зварювання є більш якісним і естетичним на відміну від електронного.

Напівавтоматичне зварювання

Контактне зварювання

Контактне зварювання - процес утворення нероз'ємного зварного з'єднання шляхом нагрівання металу через який пропускають електричний струм і пластичної деформації зони з'єднання під дією стискаючого зусилля.
Контактне, або точкове зварювання використовується переважно для виготовлення серійних виробів або масового замовлення однотипних виробів.

Контактне зварювання

Працюємо з 9:00 до 18:00 з понеділка до п’ятниці.

Адреса:

46011 м. Тернопіль, 
вул. Гайова, 56А

Телефони:

директор 098-70-99-664
головний інженер 097-625-09-34